Máme ®

Po pionýrských letech divoké existence se má malá autorská značka vyhoupla mezi ty s R-kem. Je to tady, mám ochrannou známku.

HANAKO R-09-12

To, že je Hanako originál, asi poznáte hned, jak vstoupíte na náš web. Registrovaná známka vám navíc dává jistotu, že originálem už zůstane a že žádné jiné Hanako, u kterého byste sehnali dobře vymyšlené osobní kousky, nám do zelí nepoleze ;)

unor 23 04

Možná byste hádali, že název značky má něco společného s mým jménem (Hanka). Kdysi v dětství mi někdo prozradil, že mé jméno znamená v japonštině květinu. Moje pátrání mě dovedlo ke slovu hanako. Moc se mi líbilo spojení právě s touto kulturou, protože japonskou estetiku jsem obdivovala už při studiu designu na vysoké škole.

A tak jsem si před mnoha lety vytvořila logo, graficky jednoduchou květinu v barvě svého oblíbeného akcentu, hřejivé magenty. Doplnila jsem ho ručně psaným logotypem a nyní k němu přibylo ještě ono magické ®

Moje značka mě provází už nějaký ten pátek a vyvíjí se se mnou. Ustála všechny tvůrčí experimenty a slepé uličky a jde se mnou dál. Čas od času ji nechávám odpočívat a zase se k ní vracím, protože tvořit pro vás stále něco nového mě neskutečně baví.

unor 23 03