kraj Pernštejnů - to nejlepší z lokální výroby

Jak si zasloužit členství v klubu nejkvalitnějších regionálních výrobků? Za peníze ho nekoupíte

(Ne, že by vám odpustili členský poplatek, ale ten není vysoký).

 

KP_ barva

 

Především je dobré vyrábět své výrobky v daném kraji, jak asi každý tuší. U Hanako kabelek a doplňků to platí stoprocentně. Co si na nich neudělám sama ve své dílně v Automatických mlýnech, to deleguji šikovným švadlenám, nebo tiskařům od nás, z Pardubic a okolí. A že není lehké sehnat dobrou švadlenu, ví každý, kdo to zkoušel.

 

mlejnyja 01

 

Dále je dobré používat místní zdroje. U textilních materiálů si sice nikdo nedělá iluze, že bych je dostala v regionu, ale pár dobrých výrobců se v nejbližším okolí také našlo. A tak můžete mezi Hanako kousky narazit na nejjemnější bavlnu z Milety Hořice, nebo na odolnou stanovku ze semilského Svitapu. Čas od času se v kolekci objeví šaty z úpletů Moraviatexu, nebo K-pletu.

 

P_20201105_142916P_20200603_094824_vHDR_On

 

Mám tedy certifikát v kapse, když jsem zapojila do výroby kdekoho z okolí? Nemám. Ještě je tu výběrové řízení a komise, která rozhodne, jestli jsou Hanako věci dost kvalitní a vyjímečné na to, aby byly v tak dobré partě. A prý, že jo! Už jsme tam také, můžete mrknout sem.

 

certifikat mensi 02

 

Díky podpůrným projektům Kraje Pernštejnů jsme mohly loni na podzim realizovat vyjímečné focení s Editou Bízovou. Pojďte se podívat, co z toho vzniklo. Napsala jsem o tom malou reportáž.

 

FB 03 bez loga

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení