Egg Bag tyrkysový a krémový s dudky

Také chcete někdy být akční i něžná zároveň? Tento kousek okouzlí vás i kolemjdoucí. Vlasy si vyčešte nahoru, ať se vám na zádech krásně vyjímá!

Malý, oválný baťůžek s odepínací klopou se hodí všude tam, kde si vystačíme s minimalistickým plánem a chceme zůstat elegantně nekonvenční.

Má několik překvapivých detailů, které nejsou vidět na první pohled.

2 500 Kč
Dostupnost: Skladem
Egg Bag tyrkysový a krémový s dudky

Detailní popis produktu

A co vás na něm může překvapit?

Tvar. Inspirace křivkami vejce je možná patrná na první pohled. Když jsem střih tvořila, vycházela jsem z velikosti složky dokumentů A4, která by se měla do malého baťůžku vejít. A vejde!

Klopa. Odepínací, vyměnitelná za jinou, s potiskem, nebo bez, v jiné barvě koženky, kterou u nás zrovna objevíte. Chcete-li mít více možností hned od začátku, vyberte si klopu navíc, najdete je všechny tady.

Potisk. Autorské ilustrace tvořím přímo na míru každého dílu a tato není výjimka. Podívejte se, jak dudkové vznikali, napsala jsem o tom zde.

Popruhy. Nejen na záda, ale chytrou přeměnou i přes rameno. Popruhy tvoří jeden dlouhý kus, který lze nahoře zatáhnout. Díky kovovým průvlekům vše drží, kde má.

Materiál. Kromě tradiční eko-koženky je tu ještě něco. Kvalitní nábytkářská tkanina od firmy Ressed. Zpracovávám to, co oni již nevyužijí a dáváme tak novou šanci menším kusům exkluzivních materiálů. Více uvidíte také tady.

 

Zkrátka:

Baťůžek s oválným dnem.

Bez šňůrky, stylově na stiskací knoflíky.

Klopa odepínací, vyměnitelná.

Podšívka z českého bavlněného plátna s velkou kapsou na papíry a kapsičkou na mobil.

Prošívaná záda.

Variabilní popruhy s možností “přes rameno”.

Výška 39 cm, šířka 32 cm, hloubka cca 18 cm.

Co s ním? Nosit! Nepřekrmit, hlídat, milovat.

Čistit vlhkým hadříkem, neprat, nežehlit. Doladit outfit a užívat...

Doplňkové parametry

Kategorie: baťohy
? vrchní materiál: PUR, PES, ba
podšívka: bavlna